• Свеж
Jaguar Застапништва Swooper Пердув Банер Знаме Знак

Jaguar Застапништва Swooper Пердув Банер Знаме Знак

Rating 
DEN 582.00

Од стока
Во магацинот

Направени од издржлив супер-сплетам полиестер. 2' 5 1/2" широк, 11' 3/4" високи.Пораби ракав лизга лесно преку јарболот за лесно прилагодување.Хардвер јарболот комплет се продава одделно.Спецификации *100% синтетички водоотпорен материјал *Дизајни се преку печатени и видлива на двете страни *Светла, бледнеат-отпорни бои *Делукс квалитет бои/графика *Пораби ракав лизга лесно на знамето пол *мала тежина овозможува знамиња летаат добро, дури и во светлина ветре *Одлично за настани, затворен екранот и лична употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи