• Свеж
Golden Retriever Куче Ватенка Кревет во Собата, Најдобриот Подарок за Куче Љубовници, Подарок за Момчиња, Девојки, Мајка, Баба, Custom Name (Сингл, Фрли, Близнак, Кралицата, Кралот

Golden Retriever Куче Ватенка Кревет во Собата, Најдобриот Подарок за Куче Љубовници, Подарок за Момчиња, Девојки, Мајка, Баба, Custom

Rating 
DEN 818.40

Од стока
Во магацинот

Двете функционална и декоративни како дел од постелнината го поставите на кревет или ви заврши во додека читате книга или само релаксирачки на троседот или каучот, уживајте во семејството среќен часа додека гледа омилени ТВ емисии - Совршени за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди последователни топлина во сите годишни времиња, особено за кампување и пикник - Подароци за Мажи и Жени, Мајки и Татковци, на Вљубените, на Мајката и на Таткото Ден, Божиќ Ден. ✔ТОА Е МАШИНА ПЕРАТ : Едноставно се грижи за перење микрофибер quilted ќебе : Миење посебно во ладна вода и потоа или нека се исуши без топлина.Микрофибер суши брзо и тоа ќе fluffier отколку пред тоа.Совршено се вклопува во полна големина кревет и работи одлично за цар големина кревет додека други ватенка ќебиња се само премногу мал.Ова ќебе е само право големина, дава доволно топлина за нас да спијат во удобноста.Имајте на ум : Тоа е подобро миење микрофибер јоргани ќебиња во мрежа перење торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи