• Свеж
Homyl Виси Чанта Организатор Прашина-Доказ Гардероба Плакарот Складирање Торба, 8 Џебови

Homyl Виси Чанта Организатор Прашина-Доказ Гардероба Плакарот Складирање Торба, 8 Џебови

Rating 
DEN 364.80

Од стока
Во магацинот

* Дизајниран со бесење кука, силна лого, издржливи и сигурни за користење. * Гардероба организатор, одлично да се продавница чанта, чанта, underwears, чорапи, крпи, итн. * Висок квалитет не-плетени ткаенини и транспарентен ПВЦ материјал, doube двострано, 8 прегради вкупно. * Димензии(Прибл.) : 35x32x110cm/ 13.8x12.6x43.3inch.Боја : Сива. * Транспарентен ПВЦ, го прави лесно да се види она што е внатре.Опис : - Висок квалитет не-плетени ткаенини и транспарентен ПВЦ материјал, doube двострано, 8 прегради вкупно. - Гардероба организатор, одлично да се продавница чанта, чанта, underwears, чорапи, крпи, итн. - Транспарентен ПВЦ, го прави лесно да се види она што е внатре. - Дизајнирани со бесење кука, силна лого, издржливи и сигурни за користење. - Димензии(Прибл.) : 35x32x110cm/ 13.8x12.6x43.3inch.Боја : Сива.Пакетот Вклучува : 1 Парче Виси Чанта Организатор : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да bid Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, pls се разбере, се заблагодарам you Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Детални спецификации

Додатоци на производи