• Свеж
RysgdsE Куче Лекување на Обука Торбичка, Зелена Кактус Бели Точки Позадина се Третираат Торба за Куче Обука, Hands Free Половината Појас Fanny Пакет за Куче Одење Пешачење, Тр?

RysgdsE Куче Лекување на Обука Торбичка, Зелена Кактус Бели Точки Позадина се Третираат Торба за Куче Обука, Hands Free Половината

Rating 
DEN 674.40

Од стока
Во магацинот

Спецификации : Торбичка Големина : 14.2in/38x21cm Материјал : Платно + 210 D Водоотпорен Поставата Џебови : Главни Патент Оддел + 3 Мали Предни Џебови Пакетот Вклучува : 1 × Куче Лекување на Обука Торбичка.Совршен за куче обука во парк!.Дали љубовта добивање на активни надвор со вашиот pup но омраза морале да clumsily побарајте ги третира кога вашето куче треба брз награда?Со Куче Лекување на Торбичка, можете повеќе да се фокусира на вашето куче и не морале да пребарувате насекаде за третира или играчки!Оваа иновативна функција богата торбичка придава безбедно околу твојот појас, ремен, или рамо ви дава пристап до куче третира и kibble во право кога ќе им треба.Метал D прстен Тока - Изградена во D-прстен е дизајниран да се одржи куче поводник и тренер или други додатоци, овозможува надвор обука полесно.Одличен подарок за вашиот омилен куче мајка или куче татко.Дизајниран за Пет Одење и Обука - Идеален за обука или одење puppies, куче, мачка, ова fanny пак се третираат торбичка има сите ваши најважен за време на прошетки, или во парк.Лесно Продавници Kibble, Играчки & Третира - Три џебовите на лекување торба е доволно голема за да се одржи повеќето essentials како куче третира, clicker, играчки и многу повеќе.Бесплатни вашите Раце - Прилагодлив корселе прави третираат торбичка во прилог безбедно околу половината, силна спојувалка за каиш го прави овој третираат торбичка лесно да кука на вашиот појас, не грижете се за испаѓање за надворешна активност.

Детални спецификации

Додатоци на производи