• Свеж
HVEST Farmhouse Падне Туш Завеси, денот на Благодарноста Акварел Тиква и Пченица Под Јавор Лисја на Селски Дрво Смешно Gnome Туш Завеси, Водоотпорен Материјал Бања Оркестаро

HVEST Farmhouse Падне Туш Завеси, денот на Благодарноста Акварел Тиква и Пченица Под Јавор Лисја на Селски Дрво Смешно Gnome Туш

Rating 
DEN 2260.80

Од стока
Во магацинот

HD ПЕЧАТИ : Дигитално печатење прави туш завеса во 3 D ефект, живописни бои и не бледнее.Дизајнот на оваа есен тема туш завеса е ново и интересно.Тоа е, исто така, најдобар избор да се даде на вашето семејство и пријатели како подароци за различни прилики како што се празници и родендени.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : 69 Wx70 L со 12 дупки,12 куки,ние исто така може да ги прифати прилагодена големина,слика.На водоотпорен денот на благодарноста туш завеса со чиста печатење и живописни бои, стандардна должина работи за повеќето када.Се создаде шик место да се опуштите и да ви донесе добро расположение.Тоа може да бидат заменети со farmhouse, земја, гроздобер, модерен и други различни стилови на бања додатоци, Ова farmhouse туш завеса е сигурно да се направи голем плус за вашиот тоалет!.Лесно да го инсталирате на туш завеса род.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат и брзо се суши.Тоа не само што може да се користи за тоалет,но исто така може да се користи како позадина, вратата завеса,прозорец завеса за дневна соба,спална соба,студија,kitch,хотел,дома партија оркестарот.Водоотпорен,може да се спречи вода спреј ефикасно додека земате туш.Усвојува полиестер ткаенини кој е издржлив и лесен,долготрајна употреба.МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен полиестер Ткаенини и нема потреба лагер.Тоа е мала тежина,но тоа е издржлив да трае со години,мазна и водоотпорен.

Детални спецификации

Додатоци на производи