• Свеж
Riseking Вакуум Пумпа Компатибилен со Одговара на С - РК-RM88G2 Rii30774

Riseking Вакуум Пумпа Компатибилен со Одговара на С - РК-RM88G2 Rii30774

Rating 
DEN 1353.60

Од стока
Во магацинот

TECHoice : Дел Број : RM88 G2; Гаранција : 12 месеци Гаранција; СЛОБОДНИ ЗЕМЈАТА ПРЕВОЗОТ ДО 48 ДРЖАВИ. 2003 2500 5.9 L 6 Cyl; 2004 2500 ДИЗЕЛ; 2003 3500 RWD Кабината Пикап 5.9 L 6 Cyl; 2004 3500 членови на Екипажот Кабината Пикап 5.9 L 6 Cyl; 2004 3500 Кабината Пикап 5.9 L 6 Cyl; 2009 F250 Супер Должност 6.4 L V8; 2010 F250 Супер Должност 6.4 L V8; 2009 F350 Супер Должност 6.4 L V8; 2010 F350 Супер Должност 6.4 L V8; 2009 F450 Супер Должност; 2010 F450 Супер Должност; 2009 F550 Супер Должност 6.4 L V8; 2010 F550 Супер Должност 6.4 L V8. Состојба : 100% сосема нов во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не е инсталиран или се користи.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди.Направени од високо квалитетни материјали.TECHoice Part Број : RM88 G2 Condition : рок на Гаранција : 12 Месец Warranty FREE ЗЕМЈАТА ПРЕВОЗОТ ДО 48 STATESYear Направи Модел Под Модел Тело Engine2003 2500 5.9 L 6 Cyl2004 2500 DIESEL2003 3500 RWD Кабината Пикап 5.9 L 6 Cyl2004 3500 членови на Екипажот Кабината Пикап 5.9 L 6 Cyl2004 3500 Кабината Пикап 5.9 L 6 Cyl2009 F250 Супер Должност 6.4 L V82010 F250 Супер Должност 6.4 L V82009 F350 Супер Должност 6.4 L V82010 F350 Супер Должност 6.4 L V82009 F450 Супер Duty2010 F450 Супер Duty2009 F550 Супер Должност 6.4 L V82010 F550 Супер Должност 6.4 L V8.

Детални спецификации

Додатоци на производи