• Свеж
Smart Ткаење Круг, DIY Плетење Машина Заврши Совршен Подарок Образовни со Заградата за Дома

Smart Ткаење Круг, DIY Плетење Машина Заврши Совршен Подарок Образовни со Заградата за Дома

Rating 
DEN 1089.36

Од стока
Во магацинот

Функција : 1.Спецификација : Предмет Тип : Плетење Machine Material : Plastic Applicable Возраст : 3 години +Количество на Игли : 22 needles Product Функција : Плетење шамија, плетење hat Product Големина : Прибл. Мултифункционален : плетење машина е многу погоден за почетници, и може да сплетам свој кул и модерен додатоци, како што капи, шалови, bibs, чорапи и ракавици.Мултифункционален : плетење машина е многу погоден за почетници, и може да сплетам свој кул и модерен додатоци, како што капи, шалови, bibs, чорапи и ракавици. Совршен Подарок : Плетење машина е совршен подарок за деца и пријатели за време на празници и родендени. Едукација на Вашите Деца : Користете го овој лесен за употреба автоматска машина за да ги учат вашите деца основните плетење знаење во животот.Совршен Подарок : Плетење машина е совршен подарок за деца и пријатели за време на празници и родендени.Родителот на Детето на Интеракција : Рачно плетење машина им овозможува на членовите на семејството да уживате во среќни процесот на плетење џемпери, дозволувајќи им на родителите и децата, за да се заврши овој проект заедно. Заврши Алатки : комплет содржи сите потребни игли и алатки кои децата треба да се направи својот прв плетење работа.

Детални спецификации

Item Type:
Knitting Machine
Material:
Plastic
Applicable Age:
3 years old +
Quantity of Needles:
22 needles
Product Function:
Knitting scarf, knitting hat
Product Size:
Approx. 25 x 19cm / 9.8 x 7.5in
Package List:
1 x Set of Knitting Device(1 x Knitting Machine, 4 x Bracket, 3 x Plush, 4 x Suction Cup, 1 x Needle, 1 x Hook, 16 x Beads, 1 x Manual) :

Додатоци на производи