• Свеж
Nudquio Orcas Убиец Кит Виткање Чување на Кутии со Рачки 10.6 Инчен Расклопна Ткаенина Коцки Организатор Кутии се Применуваат за Фиоки Дома Плакарот Полица

Nudquio Orcas Убиец Кит Виткање Чување на Кутии со Рачки 10.6 Инчен Расклопна Ткаенина Коцки Организатор Кутии се Применуваат за

Rating 
DEN 647.76

Од стока
Во магацинот

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од високо-квалитет СТП кожа и платно ткаенина, со силна структура и издржливост.На високо-квалитетни производи се направи полесно за да го користите кога ќе треба да ги зачувате објектите.Предности : рачки на двете страни, погодно да се носи на складирање кутија.На страна од кутијата има здрав картон и отстранлив дното панел, така што може да се свитка тоа до кога не ви е потребна за лесни за складирање.Предности : производот е силен капацитет за складирање, која е многу погодна за чување и организирање на предмети во плакарот или публикации, правење на вашиот средина повеќе чисто и уредно.Применливи сцена : Оваа складирање кутија е практична ,Тоа е совршен за складирање објект за дневна соба, спална соба, бања, нови простории и занает соба.Посебна забелешка : Нашите производи се прифати прилагодени модели, ако имате било какви потреби или било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Идеална количка за складирање полето, простор-за заштеда на добра предмети, и голем капацитет за складирање простор за производот, што на вашата средина среди и концизен.

Детални спецификации

Додатоци на производи