• Свеж
ZYongTao се Применуваат за Vgate Scantool VS890 OBD2 повеќејазична Поддршка Кинески автомобил Детектор за Maxiscan

ZYongTao се Применуваат за Vgate Scantool VS890 OBD2 повеќејазична Поддршка Кинески автомобил Детектор за Maxiscan

Rating 
DEN 1992.00

Од стока
Во магацинот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Професионални автомобилската тестирање на материјали, обезбедување на квалитет.Ако ви требаат детални параметри на овој производ, ве молиме контактирајте со нас.Потекло : SZ Дали увезените : Нема Цел број : Vgate Scan Tool VS890 Обичај обработка : Да Објект : 520838640396 Тип : Автомобил Грешка Детектор за Откривање Систем : автомобил компјутерски систем Напон : 9-16 Работа температура : 0-60 Големина на : 25.5 * 18 * 7 cm Vgate Модел : VS890 Дали прекуграничната извоз е посветен на понудата : Да.

Детални спецификации

Додатоци на производи