• Свеж
Професионален Уметнички Материјали за Складирање Торба со Рамо Поместена Рака, Големи Сликарство Патување Tote Торба за Бои,ги Наслика Четки/Пен/Молив, Палети,блок з

Професионален Уметнички Материјали за Складирање Торба со Рамо Поместена Рака, Големи Сликарство Патување Tote Торба за Бои,ги Наслика

Rating 
DEN 1356.00

Од стока
Во магацинот

Постојат два челик жица внатре да ви помогне да ги задржи/поправат кутија форма * Повеќе зборови : Можете да поставите некој картон на полето на дното, па тоа ќе биде повеќе рамни и корисна за да се користи, особено кога се работи со багаж количка.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПАТНА ТОРБА Со 3 ремени, можете да tote тоа како обичен носи торба комплет, или да користите како прашка торба(рака е монтажни),или кога ќе се уморни и нема да имаат сила да се tote тоа било повеќе, можете да го ставите на багаж количка или количка, енергија-заштеда на енергија и супер удобен.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ доволно Големи за да се одржи палети и сликарство кутија, folable боја вода кофа, боја четки, пенкала, моливи, блок за цртање и 8k скица на хартија, нафта/акварел/акрилни бои; или поглед на тоа како кошница сад за storaging облека и дете играчки и така натаму.На рамо, рака е removeable и торба е количка.

Детални спецификации

Додатоци на производи