• Свеж
NC Интелигентни Дезодорант за Домашни Кучиња, Мачки Отпадоци Кутија Воздух за Чистење со Мирис Eliminator

NC Интелигентни Дезодорант за Домашни Кучиња, Мачки Отпадоци Кутија Воздух за Чистење со Мирис Eliminator

Rating 
DEN 680.88

Од стока
Во магацинот

Ултра-тивка : молчи дизајн подолу 20d B гарантира дека вашата мачка не е нарушена.Отпадоци кутија мирис eliminator работи ниска потрошувачка на енергија, едно полнење овозможува до 7-ден на животниот век на батеријата.

Детални спецификации

Додатоци на производи