• Свеж
Ако Тоа е Кафеава Тоа е Долу на Животните Лов Ловец Човек Со Пиштол слика Уметност – Момчиња Деца Кревет Соба Спортски Хоби Кора & Залепена Налепница - Винил Ѕид Decal -

Ако Тоа е Кафеава Тоа е Долу на Животните Лов Ловец Човек Со Пиштол слика Уметност – Момчиња Деца Кревет Соба Спортски Хоби Кора

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

ВАШИОТ DECAL ЌЕ БИДАТ ИСПРАТЕНИ "КАКО ШТО СЕ ГЛЕДА", ОСВЕН АКО НЕ НИ Е-МЕЈЛ СО ВАШАТА БОЈА НА ИЗБОР НА ВРЕМЕ НА ВАШАТА НАРАЧКА .НИЕ БРОД МНОГУ БРЗО И ТРЕБА ВАШАТА БОЈА НА ИЗБОР ВО ИСТО ВРЕМЕ ЌЕ ГИ НАРАЧАТЕ !.Ве молиме следете горенаведените насоки, ако сакате боја, освен што се прикажани.Боја избори и важни детали се во описот подолу.Достапни Боја Избори : Црна, Бела, Црвена, Темноцрвена, Темно Кафена, Портокалова, Жолта, Вар Зелена, Кели Зелена, Темно Зелена, Теал, Бебешко Сина, Средни Сина, Темно Сина, Јоргованот, Розова, Топла Розова, Сива, Сребрена, Златна, Виолетова И Лаванда ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : различно обоени decals може да се направи само "КАКО што се ГЛЕДА" и не може да се промени во други бои. ** Сите Слики Во Оваа Реклама Не Ја Претставуваат Вистинската Големина На Decal ** Вистинската Големина На Decal Е Забележано Во Производот Насловот Погоре.

Детални спецификации

Додатоци на производи