• Свеж
13.5-15 Инчен Водоотпорен Лаптоп Торба за Дами Жените Briefcase за Dell Inspiron 13 5000, HP Павилјон x360 14, Lenovo Yoga C940/Flex 5 14, Површината Лаптоп 3 13.5, Acer ASUS Macbook Случај, Виолетова

13.5-15 Инчен Водоотпорен Лаптоп Торба за Дами Жените Briefcase за Dell Inspiron 13 5000, HP Павилјон x360 14, Lenovo Yoga C940/Flex

Rating 
DEN 406.80

Од стока
Во магацинот

Совршен за жените и лејди секојдневна употреба за патување, училиште, канцеларија, бизнис патување, забава, итн.9"/ Lenovo Thinkpad X1 Јаглерод. - Dell : Dell XPS 15 9550 9560 9570 9575.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да ги купите.3" Mac Book Air A1466 A1369 13" Mac Book Pro Ретината A1502 A1425, Mac Book Pro A1707 A1990.Лаптоп Ракав Прецизно да се вклопат за повеќето 13.SHOCKPROOF & ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : лаптоп случај е направен од високо-квалитет водоотпорен Платно надворешноста и мека flannelette внатрешни работи да заштитете го вашиот лаптоп од прашина, шокови, испакнатини, инциденти и гребнатини & spills.

Детални спецификации

Додатоци на производи