• Свеж
Бебе Девојки Облека Полна Цвет Печати Возбудува Romper Bodysuit+ Солидна Боја на Панталони+Headband 3pcs Лето Тимови

Бебе Девојки Облека Полна Цвет Печати Возбудува Romper Bodysuit+ Солидна Боја на Панталони+Headband 3pcs Лето Тимови

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Рака Мие Само. ❀МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на ткаенини, не е лесно да исчезнат, без штета на бебешка кожа, направи вашето бебе да се чувствува удобно.Машина за миење и рака мие може да биде. ❀ДИЗАЈН : Пинк / виолетова цветни печати кавга краток jumpsuit, шик бебе rompers ќе го направат вашиот мало девојче целосно на модата, snap пелена затворање опфатени копчето, погодно за промена на пелена, солидна боја облека со цветни headband, супер слатка. ❀ПОВОД : Таа е погодна за сите активности на отворено, на плажа патување, роденден, затворен облека, секојдневно носење, фотографија, и добар подарок за децата.Погоден е за пролет,лето и есен. ❀ВОЗРАСТ : погоден за 0-3 Месеци 3-6 Месеци 6-12 Месеци, 12-18 Месеци. ❀ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1*кавга romper+1*солидна боја на панталони+1* цветни headband.

Детални спецификации

Додатоци на производи