• Свеж
ASIMOM IPX7 Безжичниот Водоотпорен Звучник, Dual Стерео Систем, Bluetooth 5.0 и 45W Напојува Говорник, 20W Гласен Звук со 25W Subwoofer Бас, Безжични Стерео Спарување, Вграден Микрофон, за

ASIMOM IPX7 Безжичниот Водоотпорен Звучник, Dual Стерео Систем, Bluetooth 5.0 и 45W Напојува Говорник, 20W Гласен Звук со 25W Subwoofer

Rating 
DEN 2855.76

Од стока
Во магацинот

Идеални за патување, kayaking, пешачење, кампување, и отворено авантури.Умерена големина дизајн промовира погласен звук од други компактен јазик и преносни пријателски од големи звучници.5" пасивен радијатор, да се достави импресивен mids, свежи treble, и моќен бас.ASIMOM EX70 : Со IPX7 водоотпорен, вие никогаш не ќе се грижи да се користат од страна на плажа или на базен, или во бања.ASIMOM скапоцен камен Pro : Тоа е детални со јасни и уво-пријатни јачина може да се слушне, и здивот бас можете да се чувствуваат по спарувањето две Bluetooth звучници.Репродукција на музика безжично преку Bluetooth за да уживате во соба-пополнување на звук.Можете да уживате во длабок звук за музика, вести, audiobook, дијалог, итн.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ASIMOM скапоцен камен Pro : 2* 2" neodymium возачи, 1*3" subwoofer, и 1*3.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.ASIMOM EX70 : Премиум Bluetooth 5.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.0 технологија лесно се поврзува со сите на вашите Bluetooth-от уреди до 66ft опсег.

Детални спецификации

Додатоци на производи