• Свеж
Оригиналниот Значи И ЕП-150 Серија 150W 15V PCB Отворена Рамка Префрлување Напојување 110V/220VAC да 15V DC 10A Зелена PCB Моќ Единица PSU Трансформатор со ПРЕСТАПНА

Оригиналниот Значи И ЕП-150 Серија 150W 15V PCB Отворена Рамка Префрлување Напојување 110V/220VAC да 15V DC 10A Зелена PCB Моќ Единица

Rating 
DEN 1231.92

Од стока
Во магацинот

Модел ЕП-150-15 PCB тип на напојување, 6.7 На 100.5 W(циркулација на воздухот), 10 A 150 W(20 CFM ФАН). 4"x 2" компактна големина.Целосна палета 90~264 VAC текст со вградени активни ПРЕСТАПНА функција. 100 W слободен воздух конвекција и 150 W со 20 CFM принудени воздух.Без оптоварување потрошувачката на енергија

Детални спецификации

Додатоци на производи