• Свеж
Riseking Вакуум Пумпа Компатибилен со Вклопува Конвертибилна Hatchback Вагон Природно Aspirated База Clubman РК-VJ71J8 Rii31127

Riseking Вакуум Пумпа Компатибилен со Вклопува Конвертибилна Hatchback Вагон Природно Aspirated База Clubman РК-VJ71J8 Rii31127

Rating 
DEN 1874.40

Од стока
Во магацинот

Дел Број : VJ71 J8 : рок на Гаранција : 12 месеци Гаранција; СЛОБОДНИ ЗЕМЈАТА ПРЕВОЗОТ ДО 48 ДРЖАВИ. 2007 Купер База Hatchback; 2008 Купер База Hatchback; 2008 Купер Clubman; 2009 Година, Купер Природно Aspirated; 2009 Година, Купер База; 2009 Година, Купер Clubman; 2010 Купер Природно Aspirated; 2010 Купер База; 2010 Купер Clubman.Состојба : 100% сосема нов во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не е инсталиран или се користи.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди.Направени од високо квалитетни материјали.Дел Број : VJ71 J8 Condition : рок на Гаранција : 12 Месец Warranty FREE ЗЕМЈАТА ПРЕВОЗОТ ДО 48 STATESYear Направи Модел Под Модел Тело Engine2007 Купер База Hatchback2008 Купер База Hatchback2008 Купер Clubman2009 Купер Природно Aspirated2009 Купер Base2009 Купер Clubman2010 Купер Природно Aspirated2010 Купер Base2010 Купер Clubman.

Детални спецификации

Додатоци на производи