• Свеж
JFSDBH 4.5 Инчен Тенка Рамен Носот Клешти Менгеме Мултифункционален Plier Алатка за Електрични Страна Алатка Накит Занаетчиски Алатка за Правење

JFSDBH 4.5 Инчен Тенка Рамен Носот Клешти Менгеме Мултифункционален Plier Алатка за Електрични Страна Алатка Накит Занаетчиски Алатка

Rating 
DEN 692.16

Од стока
Во магацинот

Практична 4.5 инчен тенка рамен носот клешти алатка.Одговара за накит одлуки и занаетчиски одлуки.Тоа ќе го направи вашиот одлуки повеќе convinient и совршен.Полека располага детали ќе излезе со шармантна накит.

Детални спецификации

Додатоци на производи