• Свеж
NBSXR Проширување со Кујна Фиока Организатор, Телескопски и Демонтирање Дизајн, 7 Оддел Лажица Flatware Divider Носителот, Складирање Кутија за Кујна Десктоп

NBSXR Проширување со Кујна Фиока Организатор, Телескопски и Демонтирање Дизајн, 7 Оддел Лажица Flatware Divider Носителот, Складирање

Rating 
DEN 2169.60

Од стока
Во магацинот

Нашата кујна фиока организаторите продавница разни предмети од која било големина, како што има 7 длабоко прегради на различни димензии. ★МУЛТИ-ЦЕЛ : да се Прошири кујна фиока организаторот може да се користи не само како прибор за јадење flatware фиока организатор но исто така и како биро фиока организатор послужавник, ѓубре фиока организатор во канцеларија или како бања фиока организаторот.

Детални спецификации

Додатоци на производи