• Свеж
Светлата Светилки за Полнење, Магла Автомобил Возење Светлина 100W Магла Видливоста на Денот, Светлата за Автомобил за Возење

Светлата Светилки за Полнење, Магла Автомобил Возење Светлина 100W Магла Видливоста на Денот, Светлата за Автомобил за Возење

Rating 
DEN 338.16

Од стока
Во магацинот

360 степени 9006 HB4 автомобил возење магла светлина.Заштеда на енергија, заштита на животната средина, стабилни перформанси, повеќе безбедно возење во автомобил. 1800 LM Висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија.Тоа е исто како фабрика светлина, нема потреба да се промени автомобил жица rute, лесно да го инсталирате, исто plug and play.Погоден за автомобил светлина, светлата, дневно возење светлина. 1. 360 степени 9006 HB4 автомобил возење магла светлина. 2. Заштеда на енергија, заштита на животната средина, стабилни перформанси, повеќе безбедно возење во автомобил. 3. 1800 LM Висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија. 4. Тоа е исто како фабрика светлина, нема потреба да се промени автомобил жица rute, лесно да го инсталирате, исто plug and play.5. Погоден за автомобил светлина, светлата, дневно возење светлина.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Light color:
Ice Blue
Power:
100W
Input:
720±30 mA
Voltage:
DC 12V-28V
Luminous Angle:
360 degrees
Luminous Flux:
1800 LM
The LED quantity:
20PCS
Weight:
Approx.53g
   :
Package list:
 
2 * LED Bulbs :

Додатоци на производи