• Свеж
Фото студио бум светлина стојат торба,50 tripod торба,крошна торба,кампување торба.

Фото студио бум светлина стојат торба,50 tripod торба,крошна торба,кампување торба.

Rating 
DEN 406.80

Од стока
Во магацинот

Голема торба за да ги собере сите ваши кампување опрема или фото студио светлина стои сметководствена,tripod,.музика опрема,одбојка нето, голф торба покрие и други essentials.големина на : 50" ширина x 12" висина x 11" длабочина.Направен во U. S. A. 50" торба со тешки 600 denier полиестер,водоотпорен ,тешки #10 decathlon двојно патент,надвор патент џеб 50" ширина X 12"висина X 11" длабочина Направен Во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи