• Свеж
Камерон-Кинеско Замена на Батеријата за Астро Безжични Слушалки А50

Камерон-Кинеско Замена на Батеријата за Астро Безжични Слушалки А50

Rating 
DEN 408.00

Од стока
Во магацинот

Заменет батеријата за Астро Безжични Слушалки А50. Резервната батерија 800m Ah / 2.96 Wh / 3.7 V. Заменливи батеријата е дизајниран и произведен од страна на Камерон Кинеско.Резервна батерија V2.0 : 100% одговара на оригинална опрема, и нема меморија ефект.Карактеристики : 100% одговара на оригинална опрема.Без мемориска ефект, батеријата може да се променат во секое време.Батеријата може да се полни повеќе од 500 пати.CE, ISO9001, и Ro HS сертификација.На 14-ден наплата на гаранција и 12-месеци гаранција.Појавување на модели : А50 #АД#За повеќе резервни батерии, проверете го мојот продавница : New-Пчела.

Детални спецификации

Додатоци на производи