• Свеж
Змејот Меч Зимски снежен човек 12PCS Туш Завеса Куки Метал Смола Куки Анти - ' Рѓа Чаша од Нерѓосувачки Челик Куки за Бања Бебе Соба Дневна Соба Дома Декор

Змејот Меч Зимски снежен човек 12PCS Туш Завеса Куки Метал Смола Куки Анти - ' Рѓа Чаша од Нерѓосувачки Челик Куки за Бања Бебе Соба

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Овие Туш Завеса Куки е Направена од Смола, Стакло, од Нерѓосувачки Челик,Обезбедувањето на Долготраен Сјај и ' Рѓа Отпор.Туш Завеса Куки Додавање на Многу Елегантен Изглед за Секоја Бања.Се продаваат како збир на 12. Ако Сте Примиле Било Неисправни Производи, ве Молиме Не Двоумете се да Контактирате со Нас.Ние Веднаш Ќе Ви Испрати Замена или да Ви Даде Надоместок.Лесно да се Инсталира; Едноставно Гајтанот Низ Постоечките Дупки и да го Прикачите на Вашиот Туш Завеса Род.Издржлив Дизајн Кој Нема да се Оддели или да се Пробие Кога M oderate Стресот е да се Стави на Завесата.Многу Вид на Декоративни Смола,Стакло,од не ' Рѓосувачки Челик Туш Завеса Куки; 12 PCS во Еден Вид На Поставување;Лесно да се Инсталира;Оцрни Отпорен и Издржлив;Достапни во Различни Стилови, Дизајни и Бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи