• Свеж
Wera 05004095001 Zyklop Хибрид Сет, 2Piece

Wera 05004095001 Zyklop Хибрид Сет, 2Piece

Rating 
DEN 326.40

Од стока
Во магацинот

Zyklop Хибрид ratchet со долго севкупната должина (потпора ефект) и тенок ratchet главата.Фино pitched со 72 заби за враќање агол на само 5°.Продолжување со pin за отклучување.Земја на потекло : Германија.Zyklop хибрид ratchet сет, 1/2" Диск, metric.Вклучувајќи Zyklop хибрид ratchet и хибридни се справи со проширувањето, продолжување и 10 штекерите (подножјата).Боја кодирање на штекерите (подножјата) според големината.Zyklop хибрид ratchet со долго севкупната должина (потпора ефект) и тенок ratchet главата.

Детални спецификации

Додатоци на производи