• Свеж
Компатибилен за Garmin Vivoactive 4S 40mm / Venu 2s Бендови, ViCRiOR 18mm Солидна Нерѓосувачки Челик Watchband+ Мрежа Рака Хривнија Замена Бенд Рака за Garmin Vivomove 3S , Розово Злато

Компатибилен за Garmin Vivoactive 4S 40mm / Venu 2s Бендови, ViCRiOR 18mm Солидна Нерѓосувачки Челик Watchband+ Мрежа Рака Хривнија

Rating 
DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

СОЛИДНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕНД : Одговара на зглобовите 5.Цел на бендови со апсолутна доверба, овозможувајќи ви прекрасно шопинг искуство.1"(135mm да 205mm). (НЕ ЗА VIVOACTIVE 4 45 MM , VENU / VENU 2, И VIVOMOVE 3!!!).MESH ТКАЕНИ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕНД : Одговара на зглобовите 5.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Garmin Vivoactive 4 S 40mm Бенд Со брзо ослободување пролет барови, кои не се заклучи на Garmin Vivoactive 4 S 40mm Интерфејс прецизно и сигурно, без алатка е потребно.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 се Искачи Злато Garmin Vivoactive 4 S 40mm/ Garmin Vivomove 3 S мрежа бенд + 1 Розово Злато Garmin Vivoactive 4 S 40mm/ Garmin Vivomove 3 S ' Рѓосувачки Челик Метал бенд + 1 x надгради линк смена + 5 х брзо ослободување пролет бар .

Детални спецификации

Додатоци на производи