• Свеж
Пластични Превозникот Намирници Торба Носителот Фармацевт. Рачно изработени во САД Големи (Кафе-Brown-Памук)

Пластични Превозникот Намирници Торба Носителот Фармацевт. Рачно изработени во САД Големи (Кафе-Brown-Памук)

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Цел Денес!.Без завртки е потребно.Сите од нашите Кеси се Перат, Обновливи и Преносни.Се вклопува над вратата копчиња.Ние имаме многу дизајни за да додадете боја и удобноста на вашиот дом, додека одржување на оние кои никогаш не завршува купови на пластични намирници или кеси ѓубре уредно се чуваат во нашите симпатична тематските на сопствениците.Даде како Богатство Подарок!Изненадување и Помогнат на вашиот Пријател или Семејството се оние досаден ќеси под контрола и да им даде тематските торба со Мачка, Був, Сончоглед & Птици, Кафе, Polka Точка, Карирани или единствен Chevron печати.Купи една за вашиот дом, RV, camper, брод и автомобил.ЛЕСНО и ЛЕСНО ОД пластични намирници шопинг торба за носител со еластична дното.ПРЕНОСНИ!Лесно навивам 40+ намирници чанти преку горниот отвор за нередот-бесплатен простор за складирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи