• Свеж
Мемфис Аудио M71212 12 M7 Серија Тројно Глас Серпентина Избор на 1-Ohm или 2-Ohm Автомобил Аудио Subwoofer

Мемфис Аудио M71212 12 M7 Серија Тројно Глас Серпентина Избор на 1-Ohm или 2-Ohm Автомобил Аудио Subwoofer

Rating 
DEN 10558.80

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 12" Тројна Глас Серпентина Избор на 1-Ohm или 2-Ohm Автомобил Аудио Subwoofer.Врв : 1500 w / RMS : 750 w.Отпорност : 1 Ohm / 2 Ohm.Осетливост : 84.5 d B (1 Ohm) / 85.3 d B (2 Ohm).Тројно Глас Серпентина Монтажа Длабочина : 7.48". 12" Тројна Глас Серпентина Избор на 1-Ohm или 2-Ohm Автомобил Аудио Subwoofer.

Детални спецификации

Додатоци на производи