• Свеж
Денот на благодарноста Украси Падне Светла Турција String Светла Шума Décor Страна се Насликани Самовила Декоративни Светилки 20 Led диоди 8ft USB Напојува со Далечински упр

Денот на благодарноста Украси Падне Светла Турција String Светла Шума Décor Страна се Насликани Самовила Декоративни Светилки 20

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Се надевам дека оваа симпатична сјајна малку турција може да направи сопственикот чувствува истата радост чувствував.Оваа уникатна забава string светлата е внимателно дизајниран да се вклучат што повеќе детали, како е можно во ограничен обем за да се обезбеди vividness на падот украси.45 дијаметар од бакарна жица споредува да 0.Оваа ставка беше напојува преку USB приклучок, можете да го користите во вашата канцеларија, бања, спална соба, без батерии се потребни на сите.Можете лесно контрола на светла, дури и кога е надвор од вашиот дофат.Секој турција е 1.Тоа го прави голема благодарност свадба, роденден и елката светлина.На бакарна жица никогаш нема да одат топла, тоа е исто така отпорен на вода и може да работи во влажна средина за период (се Задржи USB приклучок сува).Безбеден и удобен.Тоа може да работат безбедно во близина на деца и домашни миленици. 【Подобар Квалитет и Безбедна за Сите】Ние ги користиме 0. 【Користење на повеќе Наврати】Една симпатична декоративни светилки со богати детали и текстура може да се користи во различни Прилики.Ние се стави многу напор во дизајнот да бидете сигурни дека ова нема да биде евтин и инфериорни светилка. 【USB Кабелот Управувана】 Оваа есен декорација string светлата се напојува преку USB приклучокот, а тоа би можеле да работат со USB receptacle на полнач во штекер, вдлабнатина, моќ тула.

Детални спецификации

Додатоци на производи