• Свеж
Денес јас го Изберат Радост 8 мл Стакло Сапун Фармацевт

Денес јас го Изберат Радост 8 мл Стакло Сапун Фармацевт

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

8 Унца Стакло Сапун Фармацевт.Направена од чисто стакло и филтрирани со стих.Овие точење даде било потоне забава допир.Го прави голем дар!.Мерки 6 инчи x 2.5 инчи од 2.5 инчи.Чувајте ги вашите раце чисти и вашиот духови радосен со овие сапун точење!Овие точење даде било потоне забава допир.Направена од чисто стакло и филтрирани со стих.Има 8 мл на сапун.Денес јас го изберат joy Dexsa Ltd.е производство на уникатни производи за дарот на пазарот за повеќе од дваесет и пет години.Секое парче е рачно изработени за да се осигура дека ќе се добиваат на квалитет што го заслужуваат по прифатлива цена.

Детални спецификации

Додатоци на производи