• Свеж
2019 Panini Prizm Фудбал #383 Darnell Севиџ Jr. РК Дебитант Картичка Green Bay Packers Службен МАК Фудбалот Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

2019 Panini Prizm Фудбал 383 Darnell Севиџ Jr. РК Дебитант Картичка Green Bay Packers Службен МАК Фудбалот Картичка во Raw (NM или

Rating 
DEN 83.76

Од стока
Во магацинот

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Green Bay Packers.Darnell Севиџ Jr. имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози. 2019 Panini Prizm Фудбал #383 Darnell Севиџ Jr. РК Дебитант Картичка Green Bay Packers Службен МАК Фудбалот Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Детални спецификации

Додатоци на производи