• Свеж
Upgradelights Сите Природни Бамбус 16 Инчен за Миење Опремени Абажур (14x16x11.75)

Upgradelights Сите Природни Бамбус 16 Инчен за Миење Опремени Абажур (14x16x11.75)

Rating 
DEN 3215.76

Од стока
Во магацинот

Сенка Димензии : 13.5 X 16 X 11 Инчи (Врвот X Дното X Коса Висина).Големина е идеален за подот и табела светилки.Дувачкиот позлатен за миење техник за лесно абажур замена.Сите природни бамбус абажур е внимателно ткаени дизајн за да се дополнуваат секоја соба во вашиот дом.Врвен квалитет сенка направени од сите природни бамбус и целосно наредени внатрешни работи.Американско семејство во сопственост на мал бизнис, САД базирани услуги на клиентите.Ни e-mail за достапното количество попусти.Нарачки пред 12pm се превезува на истиот day American семејство во сопственост на мал бизнис, САД базирани услуги на клиентите.Секогаш следниот ден бесплатен превозот од националниот КООРДИНАТОР.Овој сите природни бамбус абажур е внимателно ткаени дизајн за да се дополнуваат секоја соба во вашиот дом.Врвен квалитет сенка направени од сите природни бамбус и целосно наредени внатрешни работи.Дувачкиот позлатен за миење техник за лесно абажур замена. *Посебна Забелешка : Како да се Измери Абажур 1. Мерка во склопот на ВРВОТ на светилка сенка 2. Мерка низ ДНОТО на светилка сенка 3. Мерка заедно каква искривена ВИСИНА (страна) на светилка сенка.

Детални спецификации

Додатоци на производи