• Свеж
JEOXI 2 во 1 Квалитетот Jade Ролери за лице и Gua Ша Стружење Масажа Постави Алатка за Нега на Кожата, Против Стареење Природни Зголеми Кварц Лицето Ролери Слабеење СПА Мас

JEOXI 2 во 1 Квалитетот Jade Ролери за лице и Gua Ша Стружење Масажа Постави Алатка за Нега на Кожата, Против Стареење Природни

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

РОУЗ КВАРЦ РОЛЕРИ - Нашите 2 еднострано се зголеми кварц ролери ги има сите предности на jade ролери со додадена убавината на роуз кварц, симбол на љубовта.GUA ША - имаме вклучени дополнителен производ, кој исто така може да се користи за подобрување на тонот на кожата и текстура.НЕВЕРОЈАТНИ БЕНЕФИЦИИ - Помага во подобрување на циркулацијата на крвта, тонот на кожата, на еластичноста на кожата, и лимфна дренажа.Исто така, ја намалува подпухналост, брчки, темни под очи кругови, и ја елиминира токсините.ИЗДРЖЛИВИ - Нашите Зголеми Кварц Ролери и Gua Ша е рачно изработени и изграден за да трае.Нашите обновено дизајн се запечатени и ние се сигурни да се користи најсилните материјали за да се обезбеди долговечност.БЕЗБЕДНО ПАКУВАЊЕ - Ние разбираме скапоцени камења треба да се постапува со внимание, па нашите зголеми кварц ролери и gua ша се во убава кутија со пена баласт за да се спречат штети за време на превозот.JEOXI е еден од Водечките Фабрика и Бренд кој е специјализирана во областа на Jade ние препорачуваме користење на нежен притисок како на кожата е исто така деликатна.Ролери е подвижен и флексибилни, за масажа, ако ролери надвор од носителот ,обидете се да падне десен бек.

Детални спецификации

Додатоци на производи