• Свеж
OEMTOOLS 25296 Внатрешна Врска Род Алатка

OEMTOOLS 25296 Внатрешна Врска Род Алатка

Rating 
DEN 1271.52

Од стока
Во магацинот

Се користи за Лесно да се Претвори Вратоврска Прачки.Се користи за отплата на Внатрешен Вратоврска Прачки за Управување со Назабена летва Собранија.Ги отстранува и Инсталира Внатрешна Врска Прачки на Многу ГМ и Некои Chrysler Производи.Исто Така, може да се Користи на сите Innter Вратоврска Прачки со 1-3/16 и 1-5/16 во Хексадецимален Големини.Опис на производот OEM Внатрешна Врска Род Алатка се користи за да се лесно да се претвори вратоврска прачки.Тоа лесно може да се отстрани внатрешната вратоврска род, без отстранување на надворешниот вратоврска род.Лизгајте го алатка во текот на крајот и ги заостри јака за да се овозможи пристап со продолжување.Од Производителот На OEMTOOLS Батеријата Превозникот е дизајниран за безбедно и лесно носење на сите врвот и од страна на пост батерии со хоризонтална гребени.Гумени влошки безбедно костец батеријата ширини од 5 до 7 во широк.Пластични контрола врз справи обезбедува безбедна задржете.

Детални спецификации

Додатоци на производи