• Свеж
Haoun 2Pack Ноќни Складирање Caddy Виси Организатор Торба Носителот Кревет Кревет Организаторот за Спална Соба,Болнички Кревет Шини,Кревет за Бебе (Беж)

Haoun 2Pack Ноќни Складирање Caddy Виси Организатор Торба Носителот Кревет Кревет Организаторот за Спална Соба,Болнички Кревет Шини,Кревет

Rating 
DEN 427.20

Од стока
Во магацинот

МУЛТИ-USAGES : Ова креветот организатор опремени со големи џебови, може да висат на кревет за чување на книги, списанија, тетратки, пенкала, и некои закуски и пијалаци.Можете исто така да се стави на вашата remotes, телефони, таблети и светлото во кревет складирање caddy кога ќе станам во текот на ноќта, можете да ги најдете овие објекти лесно.Тоа е исто така одлична за висат на бебето кревет да организатор на предмети кои бебето треба.ГОЛЕМИНА на ЕДИНИЦА : 11.33"(L) x 4.29(W) x 7.48"(H) инчи,Кука ширина max 1.61 инчи, Погоден за столбови помалку од 1.61"инчен/4.1 см широк.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ : Нашиот кревет складирање џеб е лесно да се инсталира на било headboard или кревет железнички со метална кука дизајн, заштедите вашето време и енергија.Магијата на рака дизајн овозможи да ги симнат за чистење или складирање.УДОБЕН : Страна Мрежа џеб и двојно куки дизајн е совршен за чување на слушалки, копчиња, паричници и така натаму.МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив крпа и железо жица, цврсти и издржливи.ПАКЕТ : 2 Пакет Кревет Кревет.Материјал : Железо + Cloth Product Димензии : 11.33"(L) x 4.29(W) x 7.48"(H) инчи / 28.8 x 10.9 x 19cm Package : 2 Пакет Кревет Кревет.

Детални спецификации

Додатоци на производи