• Свеж
JessYo 5 Ниво Mail Организатор Ѕид Виси Датотека Носителот Складирање, Метал Пилешко Жица Списание Багажник, Црна

JessYo 5 Ниво Mail Организатор Ѕид Виси Датотека Носителот Складирање, Метал Пилешко Жица Списание Багажник, Црна

Rating 
DEN 622.80

Од стока
Во магацинот

Виси на ѕидот датотека организатор служи за многу цели.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ДИЗАЈН - Може лесно да се додава на различни простори без преземањето премногу недвижности, што значи дека не треба да се жртвува за организација, земете целосно искористување на вашиот вертикална простор.На кружни агол и мазни рабови дизајн може да ги заштити луѓето од гребнатини кога го користите.Кога редовни биро организаторите едноставно не е доволно, размислете за користење на ѕид простор со виси на ѕидот датотека организаторите.Оваа голема модуларен дизајн има 5 поделени прегради за складирање и организација на преносни компјутери, врзива, папки датотека, planners, календари, писма, фактури, и сл.Издржливи Метална Структура - Направени со добра изработка на пилешко жица дизајн и метални материјали се вградени со издржливост и стабилност, здрав и функционален може да ги красат вашите ѕидови во исто време.КОРИСНИКОТ ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН : Arched џеб дизајн може да се отстрани проблеми да го прстот кога носат документи.Овој ѕид атрактивни датотека папка ќе ви помогне подобро да се организира работата простор, да ги користат ѕидовите ефикасно, јасно десктоп средена, работа попродуктивно.Оваа решетката е совршен прилог на било заеднички простор, дома, канцеларија, приватниот канцеларија, лоби или туристичката област.

Детални спецификации

Додатоци на производи