• Свеж
LB Селски Камион Флорални Туш Завеса Поставите Daisy Цвет Зелена Бели Шари Свежи Пролет Farmhouse Стил Бања Завеса со Куки 72x72 инчен Водоотпорен Полиестер Ткаенини Бања Де?

LB Селски Камион Флорални Туш Завеса Поставите Daisy Цвет Зелена Бели Шари Свежи Пролет Farmhouse Стил Бања Завеса со Куки 72x72

Rating 
DEN 426.96

Од стока
Во магацинот

Полиестер. [HIGH QUALITY] - полиестер ткаенини, не треба лагер, водоотпорен, брзо сушење,Тоа може да се спречи вода спреј ефикасно додека земате туш.Тешко издржливи ткаенини овозможува лесно чистење. [ЗДРАВА ТКАЕНИНА] - не PEVA,без бои, ' Рѓа доказ grommets инсталиран,се задржи вашата бања свежи, суви и чисти. [СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА] - 72 инчен ширина x 72 инчен висина,72x72 инчен големина одговара на повеќето стандардни големина туш кабина/ када и компатибилен со директно или криви туш прачки. [МУЛТИ УПОТРЕБА] - бања туш завеса,бања оркестарот,бања прибор,тоалет украс за домот,гостинската соба,хотелот;исто така, може да се користи како tapestry,фото позадина,партиска позадина. [МОДЕЛ СТИЛ] - farmhouse туш завеси за бања,daisy цвет туш завеса,донесе живописни бои и среќен за вашата бања.Машина Мие,се исуши.Не кајгана или собори сува.Можеме да ја користиме новата дигитална технологија на печатење, не исчезнува, трајни да трае со години.

Детални спецификации

Додатоци на производи