• Свеж
Елита Екрани Дизајнер Намали Серија, 135-инчи 16:9, 8K / 4K Ултра HD Мат Бела DIY Суровини Проектор Екран Материјал, Црна Снимена Проекција на Екранот

Елита Екрани Дизајнер Намали Серија, 135-инчи 16:9, 8K / 4K Ултра HD Мат Бела DIY Суровини Проектор Екран Материјал, Црна Снимена

Rating 
DEN 3240.00

Од стока
Во магацинот

На swatches се подготвени за употреба во сопствени решенија и други импровизирани инсталации според интегратор потреби.Оваа Суровини, Пре-Сече Платно за Проектор за на Екран Материјал е Совршен за Обичај, домашно Кино, и Буџет-Friendly Апликации. 4 K Ултра HD и Активни 3 D Проекција Подготвени.Cine White tensioned мат бела, 1. 0-инчен H x 124.Лесно да се чисти со сапун и вода. 0-инчен H x 124.Со користење на Истите High-End, Индустрија Одделение Проекција Материјали од Елитата Екрани Производи, Дизајнерот Намали Серија им Овозможува на Потрошувачите да се Однесуваат на Проекција на Екранот за да се појави било Каде.5 добивка - За контролирано соба или амбиентална светлина соба дома кино 1080 P 4 K/8 K projectors Cine Grey 3 D, амбиентална светлина се одбива ISF уверение, 1.Компатибилен со Стандардот, Краток Фрли, UHD/HD проектори. 0-инчен W Прикажување на Големината, 16 : 9 HD Формат Aspect Ratio, Вкупно Собрани Големина : 72.Подобро затворен квалитетот на воздухот.0 добивка – За подобрен контраст размер и црна levels Wraith Veil - Задна проекција материјал го подобрува контрастот сооднос и обезбедува висок рефлексивноста.Дизајнерот Намали Серија е Елита Екрани избор на пред-намалување на проекција на екранот материјал swatches.Екран Материјал Опции.На Разноврсна Do-it-yourself 8 K / 4 K Ултра HD Подготвен Проекција на Екранот Материјал Доаѓа Испраќаат во Ролна, Стандард за да се Обезбеди Навремено-Слободна Површина.

Детални спецификации

Додатоци на производи