• Свеж
Сиетл Seahawks МАК Шлем Shadowbox w/Russell Вилсон картичка

Сиетл Seahawks МАК Шлем Shadowbox w/Russell Вилсон картичка

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Сиетл Seahawks Russell Вилсон.Соберат сите нив.МАК мини шлем shadowbox.Ограничено Издание keepsake.Одлично за фантазија фудбал екранот.Воведување на мини шлем shadowbox со картичка.Секој еден карактеристики на официјално лиценцирани Riddell џеб големина шлем со официјален фудбалски картичка.Фудбал-картичката може да бидат различни, но тоа ќе биде истиот играч како што е наведено!Акрилик shadowbox мерки 3"x4"x2".Голема уникатен подарок идеја за фудбалски фан или колектор!Соберат сите нив!Се погледне за посебни Ретки Ограничено Издание на Супер Боул шлемови со Супер Боул МВП Картичка на другите наши огласи!.

Детални спецификации

Додатоци на производи