• Свеж
Милвоки.со 48-32-4030 Вежба И Диск (Црвено)

Милвоки.со 48-32-4030 Вежба И Диск (Црвено)

Rating 
DEN 782.40

Од стока
Во магацинот

Изграден да се достави екстремна издржливост за најсложените апликации.Титаниум обложена вежба битови за подолг живот.Може да се користи во влијанието возачи или вежба возачи.Сет вклучува : (1) компактен малку држачот (1) 6" малку држач; insert магнетни орев возачи : (1) 1/4", (1) 5/16", (1) 3/8"; вметнете штекер адаптери : (1) 3/8"; 3/8" вози тенок ѕид длабоко влијание сокети : (1) 1/2", (1) 9/16"; хексадецимален вежба битови : (1) 1/16", (1) 3/32", (1) 1/8", (1) 3/16", (1) 1/4", (1) 3/8" : двојно заврши моќ компоненти : (1) PH2/SQ2, (1) T20/T25; insert возачот битови : (2) PH1, (8) PH2, (2) Pr2, (3) PH3, (1) SQ1, (4) SQ2, (2) SQ3, (1) T10, (2) T15, (3) T20, (5) T25, (1) T27, (1) T30, (1) итар #8, (1) итар #10, (1) хексадецимален 3/16", (1) хексадецимален 1/4", 2" моќ на компоненти : (1) PH1, (3) PH2, (1) PH3, (1) SQ1, (2) SQ2, (1) SQ3, (1) T15, (2) T20, (2) T25, (1) T30, (1) итар #10; 3-D/2" моќ на битови : (1) PH2, (1) T25; 6" моќ на компоненти : (1) PH2 и (1) SQ2.со Shockwave влијание должност возачот битови се конструирани да се потрајни и подобро да го вклучите.со Shockwave влијание должност возачот битови се конструирани да се потрајни и подобро да го вклучите.Оптимизиран шок зона геометрија е единствен за секој совет тип да обезбеди до 30 пати подолг живот и апсорбира 3 пати повеќе вртежен момент наспроти други влијанието битови.

Детални спецификации

Додатоци на производи