• Свеж
CEDAR ДОМА Кафе Керамички Кригла Порцелански Млеко Чај Чаша Со Капак во Подарок Кутија 17oz. Северна Плажа

CEDAR ДОМА Кафе Керамички Кригла Порцелански Млеко Чај Чаша Со Капак во Подарок Кутија 17oz. Северна Плажа

Rating 
DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Лиценциран и збирки.Претворете го вашиот секојдневен за еднократна употреба првенство во еко-пријателски, обновливи кригла.Керамички тело со пластика, истури-доказ капак со силиконски прстен за одржување на пијалаци топло или ладно.Секое парче е доведе слободни, машина за миење садови, печка, и микробранова безбедно.Држи до 17 унци.Уживајте во вашиот омилен пијалок во стил.Доаѓаат со подарок кутија.Прекрасен подарок идеја!Внимателно завиткани и спакувани во здрав кутија за безбедно превозот и испорака.Кафе Керамички Кригла Порцелански Млеко Чај Чаша Со Капак во Подарок Кутија 17oz.Северна Плажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи