• Свеж
'Рж Областа Модели RFMRM5068 1:35' Рж Областа Модел Panzer Pz.Kpfw.IV J мит Пантер F Бедем [Модел за Градење КОМПЛЕТ]

'Рж Областа Модели RFMRM5068 1:35' Рж Областа Модел Panzer Pz.Kpfw.IV J мит Пантер F Бедем [Модел за Градење КОМПЛЕТ]

Rating 
DEN 1439.52

Од стока
Во магацинот

Ова е пластична модел комплет додаток (unbuilt / unpainted) - НЕ се ИГРАЧКА.СОБРАНИЕ И СЛИКАЊЕ ПОТРЕБНО (лепак и боја не се вклучени).Содржи делови да се изгради еден модел.Ниво на вештина : Средно.Ова е пластична модел комплет додаток (unbuilt / unpainted) НЕ Е ИГРАЧКА СОБРАНИЕТО И СЛИКАЊЕ ПОТРЕБНО (лепак и боја не се вклучени) Содржи делови да се изгради еден модел.

Детални спецификации

Додатоци на производи