• Свеж
Fiberglass Помине Продолжување Комплет, Fiberglass и Fibernails Гел, се Помине Уметност Брзо Проширување Помине Уметност Опрема Влакна Ноктите Стакло Ноктите Салон Алатка, 20PCS Fiber

Fiberglass Помине Продолжување Комплет, Fiberglass и Fibernails Гел, се Помине Уметност Брзо Проширување Помине Уметност Опрема Влакна

Rating 
DEN 477.12

Од стока
Во магацинот

Нема помине форма или доградба на акрилни нокти совет е потребно.Спецификации : Димензии : продолжен лепак 7. Кристално Јасен Стил, Јасен боја, со целосна покриеност е лесно да понатаму се применуваат вашиот омилен лак, Трајни и Гребнатини-слободен Не е лесно да се пробие или гребење како УВ моб.До 30 дена со право на ноктите грижа.Тоа нема да влијае да се прави работа и, исто така, не чувствуваат дека тоа постои.Се прошири до 8 см!. DIY Облик : се Применуваат на вашите природни нокти, потребно е некое време за да го користите и должината и shaper сте слободни да правите што сакате, а ефектот е натприродна.Не е лесно да се пробие или нула, како УВ гел.Долготрајни.Само намали, се применува и лек да имаат совршен нокти продолжување без да оди премногу скапи нокти салон. Високо-квалитетни Материјали : Направен од fiberglass, висок квалитет на влакно, мека, нула-бесплатно, зелена и материјални, не-токсични, без мирис, безопасни за нокти или телото, со што на ноктите издржливи.2 cm Нето содржина : 15ml Пакет, Вклучувајќи : 20 * Продолжен Влакна 1 * Продолжен Лепак.Слободно да се намали за било која должина на ноктите проширување и форма како круг, бадем, квадратни и повеќе.Издржливи и нула бесплатно.Карактеристики : 1.Веднаш имаат долги нокти, се прошири задебелување и стврднување, не е лесно да се падне, долго-траен фирма, не е лесно да се скрши.

Детални спецификации

Додатоци на производи