• Свеж
Мажите Берберот Коса Clippers Коса Clippers За Високи Перформанси Берберот Фризура Комплет Barbershop Мажите Чешлање Комплет за Коса clipper

Мажите Берберот Коса Clippers Коса Clippers За Високи Перформанси Берберот Фризура Комплет Barbershop Мажите Чешлање Комплет за Коса

Rating 
DEN 1560.00

Од стока
Во магацинот

Заврши со традиционалното челик нож во собата , haircutting комплет најмногу одговара на вашите потреби. 【Ергономски Дизајн】Елегантен дизајн го прави лесно да се одржи и контрола.Гроздобер дизајн во комбинација со ергономски изградба направи оваа clipper екслузивно во двете издржливост и удобност.【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ CONTRUCTION】Со сите-метал домување, високо влијание брада clipper е со должност-тешка, но тивка мотор.Исто така, да се биде професионален берберот тример за полнење да се користи во barbershop.било какви проблеми со производот, се чувствуваат слободни да не контактирате преку E-mail.Професионални cordless clipper за мажите да се намали нивната брада или косата дома или патување. 【ЗАВРШИ КОСА за СЕЧЕЊЕ КОМПЛЕТ】 Лична нега на косата тример со две прилог клипинг чешел, масло за подмачкување, четка за чистење, и брзо адаптер за полнење Таа има се што ви треба за квалитетен фризура и голем стил комплет.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето?.Доаѓаат со универзален полнач за ваша погодност,Една година гаранција, ако имате било какви проблеми во текот на годината, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да го замените за слободни. 【УНИКАТЕН & CORDLESS ДИЗАЈН】Единствена коса clipper е дизајниран со cordless полначот начини, опремени со лесен коси показател за лесно бледнее и се меша.

Детални спецификации

Додатоци на производи