• Свеж
Косата Trimmers Коса Clippers Коса Машина Потивок Мажите Чешлање Колекции за Брада, Мустаќи, Слама, Уво, Тело,Пазувите Домашен Фризура Безжична за Мажите,Бебе,Деца,Црна

Косата Trimmers Коса Clippers Коса Машина Потивок Мажите Чешлање Колекции за Брада, Мустаќи, Слама, Уво, Тело,Пазувите Домашен Фризура

Rating 
DEN 2927.76

Од стока
Во магацинот

*Керамички обложени сечива лесно се намали коса уредно и ефикасно за прецизно стилизирање на бради и слама,не мора да оди на фризер. *Добар различни должини : можете да го скратите косата до вашиот склопот должина со леснотија, едноставно се претвори во зум воланот на рачка додека должината сакате да се прикажува. *Добар јасен дигитален дисплеј, многу потивок лесно ракување и избор на ножеви. *Трошоци брзо : 5 часа целосно наполнет нуди до 200 минути за работа на времето за безжична употреба додека патуваат. *Идеален Подароци/Претставува за мажи/тато/сопружници/партнери на Денот на Таткото, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ Ден, Годишнина, или било какви посебни настан.Предности : Керамички Сечење Blade Heads Washable Fine Adjustment USB charge Material : ABS Нерѓосувачки steel Voltage : 110-240 VFrequency : 50/60 Hz Power : 10 WCleaning метод : за Чистење со четка за чистење(не Може да се мијат со вода), време на Полнење : 5 hours Using време : 200 minutes Size : 18.5 cm * 4.0 cm Weight : 450g Package се Вклучени : 1 x Коса clipper1 x USB Cord4 x Граница combs1 x Чистење brush1 x прирачник за Корисникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи