• Свеж
CUJUX Utensil Носителот и Нож Блок Без Ножеви,Кујната Countertop Utensil Организатор Flatware Caddy,Сушење Рек Кошница за Ножеви,Гранки,Лажици,стапчиња за јадење

CUJUX Utensil Носителот и Нож Блок Без Ножеви,Кујната Countertop Utensil Организатор Flatware Caddy,Сушење Рек Кошница за Ножеви,Гранки,Лажици,стапчиња

Rating 
DEN 2628.00

Од стока
Во магацинот

Дизајн : многу стилски изглед универзален нож блок кој ќе ви овозможи да ги зачувате вашите ножеви безбедно, не може да одговара на било која од вашите постоечки прибор, погоден за секоја кујна стил.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо. [Лесно да се чисти]Блок нож е лесно да се чисти.3 cm Suitable за : кујна, restaurant Features : Материјал : Тоа е изработен од пластика, без деформација.Лесен за чистење : Оваа алатка има мазен изглед, добра светлина и лесно да се чисти.Само измијте го со крпа и вода, а потоа се исуши. [Висок Квалитет] : кујнски нож во собата е направен од високо квалитетни пластични, умерен ритам, многу лесно за одржување и чување.На дното на Ножеви Носителот, постои дренажа дупка.3 см(ножеви не се вклучени) лесно продавница вашата колекција на ножеви без cluttering.

Детални спецификации

Додатоци на производи