• Свеж
Мажите Берберот Коса Clippers Коса Clippers За Берберот Високи Перформанси Фризура Комплет Barbershop Домаќинство Мажите Чешлање Комплет за Коса Trimmers

Мажите Берберот Коса Clippers Коса Clippers За Берберот Високи Перформанси Фризура Комплет Barbershop Домаќинство Мажите Чешлање

Rating 
DEN 1560.00

Од стока
Во магацинот

【ЗАВРШИ КОСА за СЕЧЕЊЕ КОМПЛЕТ】 Лична нега на косата тример со две прилог клипинг чешел, масло за подмачкување, четка за чистење, и брзо адаптер за полнење Таа има се што ви треба за квалитетен фризура и голем стил комплет.Заврши со традиционалното челик нож во собата , haircutting комплет најмногу одговара на вашите потреби.Исто така, да се биде професионален берберот тример за полнење да се користи во barbershop.

Детални спецификации

Додатоци на производи