• Свеж
Lindstrom RX7890 Мазна Вилица Угарка Носот Plier, 158.5 mm Должина, 0.8 mm Ширина Совет

Lindstrom RX7890 Мазна Вилица Угарка Носот Plier, 158.5 mm Должина, 0.8 mm Ширина Совет

Rating 
DEN 1672.80

Од стока
Во магацинот

RX Ергономски Зафат.ESD Безбедно.Синџир Носот Мазна Вилица.Микро-Допир на менувачот се обезбеди целосна рака контрола, и Bio Spring намалува пролет тензија.Малку заоблени и поширок рачка овозможува дури и површината дистрибуција и супериорен рака контакт.Lindstrom RX серија претставува многу најдобри во секачи и клешти.Ексклузивно Микро-Допир се справува го прави комплетен рака контрола е можно за прецизност работа.Ексклузивно Biospring намалува пролет тензија во текот на работата која го намалува заморот.Тензија и отворање ширина може да се прилагоди за да одговара.Малку заоблени и пошироко профил на RX рачка овозможува дури и површината дистрибуција и супериорен рака контакт.Вкупна должина : 158.5 mm (5.77").Вилицата должина : 32.0 mm (1.26").Совет ширина : 0.8 mm (.03").

Детални спецификации

Додатоци на производи