• Свеж
Lumberjack BS340 20mm 4TPi 14 Bandsaw Сечилото

Lumberjack BS340 20mm 4TPi 14 Bandsaw Сечилото

Rating 
DEN 1249.68

Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува. 20mm x 2560mm 4 TPI.Идеален за Lumberjack BS340 bandsaw.Волфрам Карбид Падна.Висока отпорност на абење.Калено и најтврдокорните тело. 20 мм Bandsaw Ножот. 4 TPI Волфрам Карбид Падна.Висока отпорност на абење.Калено и најтврдокорните тело Вклучува : 1 x Високи перформанси ножот.

Детални спецификации

Додатоци на производи