• Свеж
LRXDL Гумени Врата, Застанува на Вратата Затка Не Магнетна Врата со Допир Хардвер Вратата на Носителите на Хардвер (Боја : A)

LRXDL Гумени Врата, Застанува на Вратата Затка Не Магнетна Врата со Допир Хардвер Вратата на Носителите на Хардвер (Боја : A)

Rating 
DEN 2712.48

Од стока
Во магацинот

Солиден и издржливи, фалсификувани во цинк легура.Одбивање на судир помеѓу вратата и на ѕид, се згусне на гума.Задебелена база, лесно да се инсталира.Солиден и издржливи, фалсификувани во цинк легура.Само да се направи дупка во ѕидот.Изберете посебен се повлече - out завртки за лесна и едноставна инсталација.На гума е анти-судир, употребата процес е тивка, гума површината за контакт е задебелена, и звукот е светло по судир со вратата.На гума е анти-судир, употребата процес е тивка, гума површината за контакт е задебелена, и звукот е светло по судир со вратата.Невидливи завртка дупка ви дава повеќе удобно сетилните искуства, едноставна и великодушни.Поддршка на посебни повлече - out завртки.Поддршка на посебни повлече - out завртки.Задебелена база, лесно да се инсталира.Само да се направи дупка во ѕидот. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 1 - 2cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета. Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.Одбивање на судир помеѓу вратата и на ѕид, се згусне на гума.

Детални спецификации

Додатоци на производи