• Свеж
5pcs/Set 5 8 16 Sandpaper 80-320 Ронки Собираат Пескарење Појас за Пескарење Блок полски Алатки,16,Инчен,240

5pcs/Set 5 8 16 Sandpaper 80-320 Ронки Собираат Пескарење Појас за Пескарење Блок полски Алатки,16,Инчен,240

Rating 
DEN 1404.48

Од стока
Во магацинот

На sandpaper е мрежа-како да спречите затнување и зачувување на работното време.Тоа може да се залепи на пескарење подлога, може да се користи за мелење и правосмукалка. 5pcs/set пескарење хартија, # 80 / # 120 / # 180 / # 240 / # 320, 5 видови на грануларност за вашиот избор.DIY Материјали : Металугрија.Тип : Пескарење Хартија.На sandpaper е мрежа-како да спречите затнување и зачувување на работното време.Тоа може да се залепи на пескарење подлога, може да се користи за мелење и правосмукалка.5pcs/set пескарење хартија, # 80 / # 120 / # 180 / # 240 / # 320, 5 видови на грануларност за вашиот избор.DIY Материјали : Metalworking Type : Пескарење Paper Type : Собираат Sandpaper Grain Големина : #80/#120/#180/#240/#320 Length : 5"/8"/16"Тежина : околу 33g/51g/108g Quantity : 5 компјутери.

Детални спецификации

Додатоци на производи